گروه : بین الملل
دیپلماسی بهترین راه جلوگیری از دست‌یابی ایران به یک سلاح اتمی است
اقدامات ناتو نباید به رویارویی مستقیم با روسیه منجر شود
ماکرون از جامعه بین المللی خواست ابتکارات قانونی را علیه پوتین آغاز کند
یک منبع عراقی اعلام کرد؛

اعزام ۲ تیپ نظامی در مرزهای عراق با ترکیه و ایران

یک منبع نظامی عراقی اعلام کرد که دو تیپ از نیروهای مرزبانی این کشور با همه تجهیزات نظامی به مرزهای عراق با ترکیه و ایران، اعزام شده اند.

تیراندازی نیروهای مقاومت فلسطین به شهرک صهیونیستی در جنین

گردان‌های القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین یکشنبه شب اعلام کرد، نیروهای مقاومت این گردان به شهرک صصهیونیستی در جنوب غرب شهر جنین تیراندازی کردند.
منبع روسی:

اوکراین قصد منفجر کردن تاسیسات آمونیاک در اودسا را دارد

یک منبع روسی یکشنبه شب به خبرگزاری اسپوتنیک این کشور گفت که اوکراین با هدف ناکام گذاشتن طرح پیشنهادی سازمان ملل متحد، قصد منفجر کردن تاسیسات آمونیاک در اودسا را دارد.

دفاع بلینکن از رژیم صهیونیستی و اتهام زنی به ایران

آنتونی بلینکن وزیر امورخارجه آمریکا در نشست یکشنبه شب جی استریت، به دفاع از سیاست‌های این کشور در قبال رژیم صهیونیستی و ادعاهای خود علیه ایران پرداخت.

جاسوسی سرویس اطلاعات ملی یونان از مقام‌های عالی‌رتبه نظامی این کشور

یک روزنامه یونانی گزارش داد که سرویس اطلاعات ملی یونان (EYP) به دستور کیریاکوس میتسوتاکیس نخست‌وزیر این کشور از تعدادی از مقام‌های عالی‌رتبه نظامی این کشور جاسوسی کرده است.

مقابله مقاومت فلسطین با تجاوز بامداد یکشنبه صهیونیستها به غزه

گردان های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) فیلمی را از مقابله با تجاوز هوایی بامداد یکشنبه رژیم صهیونیستی به نوار غزه منتشر کرد.
کی‌یف:

روسیه برای حمله گسترده به زیرساخت‌های اوکراین آماده می‌شود

ناتالیا گومنیوک سخنگوی فرماندهی ارتش جنوب اوکراین یکشنبه گفت: روسیه در حال آماده شدن برای حمله‌ گسترده به زیرساخت‌های حیاتی اوکراین است.

وعده نتانیاهو: توافق‌های صلح بیشتری امضا می‌کنم

نخست وزیر مامور تشکیل کابینه رژیم صهیونیستی که این روزها با موج بی سابقه ای از خشم و تنفر افکار عمومی اسلامی و عربی نسبت به این رژیم روبروست در سخنانی وعده داد که پس از تشکیل کابینه توافقنامه‌های صلح بیشتری را با کشورهای عربی امضا خواهد کرد.

وزیر خارجه آمریکا مدعی حمایت کشورش از آزادی های مدنی در جهان شد

آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا که کشورش بزرگ ترین ناقض حقوق بشر در داخل و خارج از این کشور محسوب می شود، ادعا کرد که واشنگتن از هر حرکتی در هر جای دنیا برای رسیدن به آزادی های مدنی حمایت می کند.

ناتو برای جنگ سایبری آماده می شود/ پولیتیکو: حمله سایبری تاثیری مانند جنگ فیزیکی دارد

بیش از هزار متخصص سایبری از اعضای ناتو و متحدان آن در سراسر جهان در تمرینی که این هفته برای آزمایش و تقویت دفاع سایبری برگزار شد، شرکت کردند.

تعداد دانش‌آموزان گرسنه در انگلیس روز‌به‌روز بیشتر می‌شود

نتایح یک نظرسنجی نشان می‌دهد 54 درصد معلمان انگلیسی می‌گویند تعداد دانش‌آموزانی که واجد شرایط دریافت ناهار رایگان مدرسه نیستند و در عین حال توانایی تهیه یک وعده غذایی را ندارند در حال افزایش است.

فیلم| تنش‌های امنیتی در شهر «السویداء» در جنوب سوریه

رسانه‌های سوری از تجمع عده‌ای در اطراف استانداری سویداء در جنوب این کشور خبر دادند؛ تجمعی که به سرعت به درگیری و اغتشاش منجر شد.

تکرار ادعای اثبات نشده انتقال پهپادهای ساخت ایران به روسیه

مدیر اطلاعات ملی آمریکا ،ادعای اثبات نشده برخی مقامات غربی و آمریکایی مبنی بر انتقال پهپادهای ساخت ایران به روسیه برای استفاده علیه اوکراین را تکرار کرد و گفت: مسکو به دنبال دریافت انواع دیگر تسلیحات از سوی تهران است، چیزی که باتوجه به ظرفیت آنها بسیار نگران کننده است.
رابرت مالی:

ایران علاقه‌ای به توافق برجام ندارد

نماینده آمریکا در امور ایران گفت: ایران علاقه‌ای به توافق ندارد و ما بر چیزهای دیگر متمرکز شده‌ایم.

دولت جدید مالزی رسما آغاز به کار کرد

وزرای دولت جدید مالزی با انجام مراسم سوگندیادکردن، رسما کار خود را انجام دادند.
اخبار بیشتر