شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:37 منتشر شده در مورخ: 1401/04/01 شناسه خبر: 1877918

کشتی جام متئو پلیکونه| حسینوند طلا گرفت/ رضایی و بالی در رده بندی

کشتی جام متئو پلیکونه| حسینوند طلا گرفت/ رضایی و بالی در رده بندی
در آغاز رقابتهای کشتی فرنگی جام متئو پلیکونه حسینوند طلا گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی جام متئو پلیکونه بعنوان سومین مسابقات بین المللی رنکینگ اتحادیه جهانی، از امروز و با برگزاری مسابقات 7 وزن نخست کشتی فرنگی در شهر رُم ایتالیا آغاز در حال برگزاری است.

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست، تاکنون به شرح زیر است:
 
در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 3 نفر و به صورت دوره ای برگزار می شود، محمد حسینوند پناهی در کشتی نخست با نتیجه 11 بر 7 فلورین تیتا از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 4 مغلوب ماکس نوری از آمریکا شد اما با توجه به شکست این کشتی گیر آمریکایی مقابل کشتی گیر کشور رومانی، حسینوند با توجه به کسب امتیاز فنی بیشتر، صاحب مدال طلا شد.
 
در وزن 67 کیلوگرم سجاد ایمن طلب در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر مغلوب تیگران گالوستیان از فرانسه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفت. محمدجواد رضایی دیگر نماینده کشورماندر این وزن پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل مورتن تورسن از نروژ با نتیجه 2 بر 1 به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مقابل حسرت جعفراف از آذربایجان با نتیجه 8 بر 3 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. رضایی در این دیدار به مصاف نیکلاس اوهلن از سوئد می رود.
 
در وزن 87 کیلوگرم حسین نوری در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر مهمتالی کوجوک عثمان از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل الکس کسیدیس از سوئد با نتیجه 9 بر 7 شکست خورد. و با توجه به راه نیافتن این کشتی گیر به دیدار فینال، نوری از دور رقابت ها کنار رفت.
 
در وزن 97 کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر ایگور آلوز دیگو از برزیل را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل نیکولاز کاخلاشویلی از ایتالیا با نتیجه 1 بر 1 مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به دیدار رده بندی رفت. بالی در این دیدار به مصاف الکس زوکه از مجارستان می رود.
رقابت های رده بندی و فینال اوزان عصر امروز برگزار می شود.
انتهای پیام/
 
http://rahedana.ir/1877918
ارسال نظر
نظرات